משאית להשכרה

אם יש דבר מורכב בהפקת סרטים וצילומים, זה סט הצילומים עצמו וכל הציוד שצריך. לכן ברור מדוע כדאי להתארגן לנושא הזה מראש, ואנחנו החברה שאליה כדאי לכם לפנות אם אתם זקוקים לציוד מקצועי לסט שלכם. חלק מהציוד שלו בוודאי תזדקקו אלה הן משאיות להשכרה, וגם במובן הזה אנחנו הכתובת הנכונה. אצלנו תוכלו למצוא משאית ציוד שתתאים לסט הצילומים שלכם הכוללת:

  • - ארגז בגודל 5 מטרים
  • - רמפה הידראולית
  • - מדפים לכל אורך הארגז
  • - גגון
  • - דלת צד ועוד

לרוב המשאית יכולה לשמש לאיסופי ארט ולציוד, כך שגם אתם תוכלו ליהנות מהשימוש בה על סט הצילומים שלכם. כמו כן, אצלנו בחברת "אוסקר" תוכלו למצוא גם משאיות תאורה שונות, אז למה שלא תפנו אלינו עוד היום כדי לבדוק מה אנחנו יכולים להציע לכם?

השכרת משאיות וציוד נוסף

את חברת "אוסקר" הקים מיקי אלפסי אי שם בשנת 1995 ובמרוצת השנים החברה גדלה, צברה ניסיון וגם לא מעט ציוד. לכן זה לא משנה אם אתם רוצים לשכור גנרטורים, משאיות או כל דבר אחר עבור סט הצילומים שלכם, כי בכל מקרה לנו תהייה את התשובה שאתם מחפשים. לאורך השנים נתנו שירות להפקות של הסדרות ושל הסרטים הכי מוכרים ומוצלחים שיש, ולכן אנחנו בטוחים שגם לכם נוכל לתת שירות יוצא מן הכלל. אנחנו הכתוב שלכם גם אם אתם תוהים איזה סוג של ציוד אתם צריכים לשטח כי אנשי המקצוע שלנו ישמחו תמיד ללוות אתכם בעצות חכמות ומנוסות.

משאית להשכרה משאית להשכרה משאית להשכרה משאית להשכרה

חיסכו זמן וכסף, צרו קשר עכשיו:

052-2645927

img botton