השכרת שירותים כימיים

השכרת שירותים כימייםהסט שעליו אתם עושים את צילומי הסרט שלכם, הסרטון או הסדרה זה מקום שחייב להיות כמה שיותר נוח. אתם לא באמת יכולים לצפות מאנשים שיגיעו יום יום לעבודה על הסט ולא יהיו להם שם כל התנאים שלהם הם זקוקים, בין אם מדובר על:

  • - תנאי חשמל המסופקים בעזרת גנרטור מקצועי
  • - שירותים ניידים
  • - איפוריות או כל ציוד אחר

מצד שני, זה גם לא הגיוני לרכוש לבד את כל הציוד הזה כי מדובר על הוצאה כלכלית מאוד גדולה, ולכן הפתרון הטוב ביותר יהיה השכרה. אם אתם רוצים שכל אנשי הצוות שלכם, השחקנים, הכותבים וכל שאר בעלי המקצוע שנמצאים על הסט ירגישו הכי בנוח שאפשר, אתם צריכים שירותים כימיים משוכללים. כאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה, כי אצלנו בחברת "אוסקר" תוכלו למצוא את הטוב ביותר, אז למה שלא תיפנו אלינו עוד היום?

הובלת השירותים הכימיים למקום

שירות של השכרת שירותים כימיים לסט ההפקה שלכם זה לא שירות מספיק, כי אם יהיה עליכם להתעסק בעצמכם בהובלת השירותים למקום, הרי שזה יעלה לכם הון וגם תבזבזו זמן יקר. לכן אנחנו מציעים לכם לא רק את השכרת הציוד אלא גם את השירות של הובלתו למקום שבו נמצא הסט שלכם, כי החברה שלנו נותנת שירות מקצועי בכל הארץ. הקמנו את חברת "אוסקר" כבר בשנת 1995 ומאז ועד היום צברנו הרבה מאוד ניסיון ולקוחות מרוצים, כך שאתם תראו גם שאתם תצאו מרוצים מהארגון ומכל הלוגיסטיקה על סט הצילומים.

חיסכו זמן וכסף, צרו קשר עכשיו:

052-2645927

img botton