ציוד לסרטים

ציוד לסרטים

להפיק סרט זו משימה מאוד לא פשוטה והיא כוללת תהליכים רבים. השלבים האחרונים, ואולי המעניינים ביותר, הם השלבים שבם עוברים לצד הפרקטי של הדברים, כלומר אל סט הצילומים. חשוב לדעת, אם אתם עומדים להפיק היום את הסרט הראשון שלכם, שצריך לא מעט ציוד מקצועי כדי שהכול יתנהל מהיר ובצורה יעילה ומדויקת יותר. בדרך כלל כאשר מדברים על ציוד לסרטים מדברים על ציוד כמו:

  • - איפוריות לאמנים
  • - חדרי אמנים
  • - משאיות ורכבים לציוד
  • - פתרונות לאספקת החשמל בשטח
  • - פתרונות תאורה ועוד

ההיגיון אומר שאם רוצים לשכור את כל הציוד הזה לא כדאי יהיה לפנות אל חברות שונות ומכל חברה לשכור רק פריט אחד, אלא עדיף לבחור מקום שממנו תוכלו לשכור את כל הציוד גם יחד. זו הסיבה שבגללה כדאי לכם לפנות אלינו, כי אצלנו בחברת "אוסקר" תוכלו למצוא את הטוב ביותר. החברה שלנו קיימת כבר משנת 1995 ואנחנו המומחים בכל מה שקשור לציוד עבור סט צילומים, אז למה שלא תתקשרו אלינו עוד היום?

איך תדעו איזה ציוד לסרטים אתם צריכים?

אומנם זה נכון שאם אתם בעסקי צילומי הסרטים, הסדרות והפרסומות מזה שנים אולי לא תזדקקו לשירותי הייעוץ שלנו, אך אם אתם נמצאים בתחילת הדרך, הייעוץ שלנו יכול לעזור לכם. אנשי הצוות שלנו עוסקים בענף הזה, חיים ונושמים אותו, כבר שנים רבות ולכן העצה שלכם מגיעה מתוך הרבה ניסיון שהם רכשו. איתנו תוכלו להיות בטוחים שמהרגע הראשון ועד יום הצילומים האחרון לא יחסר לכם דבר על הסט.

חיסכו זמן וכסף, צרו קשר עכשיו:

052-2645927

img botton