חדר אמנים

חדר אמנים

אחרי מחשבות רבות החלטתם שאתם רוצים להפיק סרט, סרטון או כל הפקה אחרת? אם כך, אתם חייבים לדאוג לכך שיהיה לכולם נוח על הסט. סט מוצלח הוא כזה שכל האמנים מגיעים אליו וכל אחד יודע איפה המקום שלו ומה תפקידו, אך בנוסף לכך, צריך גם לדאוג לכך שלכולם יהיו תנאים נוחים. אתם לא באמת יכולים להעסיק את האמנים הכי גדולים שיש היום במדינה ולא לדאוג לכך שיהיה להם חדר בשטח, וכאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה. את חברת "אוסקר" הקמנו אי שם בשנת 1995ומאז ועד היום אנחנו המומחים בכל מה שנוגע להשכרת ציוד לסט צילומים. אתם מוזמנים לפנות אלינו לא רק אם אתם רוצים לשכור חד אמנים, אלא גם אם דרוש לכם:

  • - שירותי ניידים
  • - שירותים כימיים
  • - איפוריות
  • - גנרטורים ועוד

לאורך השנים צברנו הרבה מאוד ניסיון ורזומה מוצלח, כך שאיתנו תוכלו להיות בטוחים שלכל האמנים שלכם על הסט יהיה נוח ונעים, אז למה אתם מחכים?

הרבה מעבר לחדרי אמנים

החברה שלנו היא הכתובת הטובה ביותר עבורכם גם אם מה שאתם זקוקים לו היום כדי שהסט שלכם יעבוד בצורה משלמת וכדי שלא תבזבזו זמן הן משאיות מסוגים שונים. אנחנו משכירים גם ציוד מחנה, שירותי ג'יפים לכל מקום בארץ ועוד, כך שבכל מה שקשור ללוגיסטיקה של סט הצילומים שלכם, אנחנו הכתובת הנכונה שאליה כדאי לכם להתקשר. עבדו בהשכרת ציוד לסטים של הסדרות הכי מוכרות ומוצלחות כך שבטוח שגם לכם נוכל להשכיר את כל הציוד הדרוש לכם, ואף נעשה זאת באדיבות ובמחירים נוחים.

חיסכו זמן וכסף, צרו קשר עכשיו:

052-2645927

img botton